ForumDervis - Genel Forum Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Artı Bir Tv, Show Tv ve HD Kanal D Canlı izle
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
rOGANB.jpg
Artı Bir TV kanalı Tuncay Mollaveisoğlu tarafından 2013 yılında kurulmuştur. Kanalın ekranda görünümü ise +1 olarak belirmektedir. Türk televizyon kanalının Digiturk platformu üzerinden yayın hayatına merhaba diyen genç kanallarımızdandır. 

Düzenli olarak yayın yapan kanal ayrıca TÜRKSAT 3A ve D-Smart platformu üzerinden de izlenebileceği gibi ve mobil ile net üzerinden de izlenme olanağı sunulmuştur. Sitemizden kanalı kesintisiz bir şekilde canlı olarak izleyebilirsiniz.
           
Artı Bir TV 
Kanalının genel merkezi İstanbul ilimizde olup tüm ülke genelinde ve dünyayaya yayın yapmaktadır. Kanalın sloganı ise İzleyen bilir sözleri olmuştur. Kanal şifresiz olması ve olanakları ile yeni izleyicilerini arttırmış ve tıklanma oranlarında yükselme görülmüştür. 

Canlı Tv Türk Sitesinde Hangi Kanallar Mevcut?
Pek çok yeni kanalı sitemiz bünyesinde bulabileceğiniz gibi bu kanalı da HD kalitesi olarak kanal d ve show tv ile canlı olarak ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

 Artı Bir TV kanalının yayın akışında haberler dışında yerli dizilere yer vererek ev hanımların ilgisini almıştır. Ayrıca çocuklara özel çizgi film programları ile de annelerin tercih edebileceği kanallardandır. 

Her Çeşit kanalı izleyebilirsiniz
Bunların yanında güncel ve aktif magazin, ekonomi, kültür, sinema, belgesel gibi pek çok çeşit alanda programlar hazırlayarak sunmaktadır. Farklı bir kanal arayanlar için sitemizden bu kanalları kesintisiz olarak sayfamızdan izleyebilirsiniz.