ForumDervis - Genel Forum Sitesi
CCleaner Professional v4.09.4471 + Crack - Torrent İndir - Baskı Önizleme

+- ForumDervis - Genel Forum Sitesi (http://www.forumdervis.com)
+-- Forum: Torrent (http://www.forumdervis.com/forum-torrent)
+--- Forum: Programlar (http://www.forumdervis.com/forum-programlar)
+--- Konu Başlığı: CCleaner Professional v4.09.4471 + Crack - Torrent İndir (/konu-ccleaner-professional-v4-09-4471-crack-torrent-indir.html)CCleaner Professional v4.09.4471 + Crack - Torrent İndir - Captain - 26-01-2014

Dosya Boyutu: 4.52 MB
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici: Piriform LtdCCleaner bilgisayarlarına bakım yaparak sisteminin ilk günkü hızına kavuşmasını isteyen kullanıcılar için geliştirilen bir sistem temizleme, optimizasyon ve bakım aracıdır. Program yardımıyla bilgisayarınızda yer alan gereksiz dosyaları silerek, sisteminizi çok daha istikrarlı ve performanslı bir hale getirebilirsiniz. Sistem temizliği konusunda dünya üzerinde birçok insanın bir numaralı tercihi olan CCleaner bilgisayarınızı hızlandırmak için kullanmanız gereken en temel bakım araçlarını içerisinde barındırmaktadır.
Programın şık ve sade arayüzü üzerinde sizleri karşılayan Cleaner, Kayıt Defteri, Araçlar ve Ayarlar olmak üzere dört farklı bölüm bulunmaktadır.

Cleaner bölümü altında yer alan Windows ve Uygulamalar olarak iki farklı sekme yer almaktadır. Windows sekmesi üzerinde yapacağınız tarama sonucunda işletim sisteminiz üzerinde bulunan gereksiz dosyalar bulunarak kaldırılacaktır. Uygulamalar bölümündeyse tarayıcılarınız ve bilgisayarınıza kurulu olan yazılımlar tarafından depolanan gereksiz dosyalar bulunarak kaldırılacaktır.

Kayıt Defteri bölümü altında bilgisayarınızın bütünlüğünü sağlayarak sistem performansınızı arttıracak hatalar taranacak ve tümü teker teker giderilecektir. Düzenlenecek dosyalar arasında DLL dosyaları, ActiveX ve Class Sorunları, Kullanılmayan Dosya Uzantıları, Yükleyiciler, Yardım Dosyaları ve benzeri seçeneklerle ilgili sorun ve hatalara çözüm getirilmektedir.

Araçlar bölümü altında program ekle/kaldır, başlangıç uygulamaları, dosya bulucu, sistem geri yükleme ve sürücü temizleme özellikleri yer almaktadır. Program ekle/kaldır ile sisteminizde kurulu program ve uygulamaları yükleyip kaldırabilir, başlangıç uygulamaları ile sisteminiz açıldığı sırada otomatik olarak çalışan program ve uygulamaları düzenleyebilir, dosya bulucu ile aradığınız dosyaları kolayca bulabilir, sistem geri yükleme sayesinde sisteminizi daha önceden belirlenmiş herhangi bir tarihe geri yükleme yapabilir ve sürücü temizleme özelliği sayesinde daha önce sabit diskinizden silinen verileri geri getirilmeyecek şekilde silebilirsiniz.

Sistem temizliğine ve bakımına önem veren kullanıcıların öncelikli tercihi olan CCleaner'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

* Programı Türkçe olarak kullanabilmek için kurulum sırasında diller arasından Türkçe'yi seçin.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.


RE: CCleaner Professional v4.09.4471 + Crack - Torrent İndir - Mrcatlaq - 29-01-2014

Teşekkürler...!


RE: CCleaner Professional v4.09.4471 + Crack - Torrent İndir - HarDokSo - 02-02-2014

Teşekkürler Çok Yararlı Bir Paylaşım Olmuş !!


Cvp: CCleaner Professional v4.09.4471 + Crack - Torrent İndir - BeoWulF - 06-02-2014

Direk İndirme Linki Yarat Admin

CTRL + J Basılı Tut Sonra İndirdiğin Dosyaya Yani Eklemek İstediğin Dosyaya Sağ Klik Yapıp İndirme Bağlantısı Kopyala De Orda Çıkan Linki Yapıştır Çözüm LoL

Win7 ve Win 8 Uyumluluk Proplemi Yaşayanlar ise " Yönetici Olarak " Çalıştır diyin yada Özelliklerden uyumluluk ayarlarından Win7 ise win7 win 8 ise win8 yapın Mutlu


RE: CCleaner Professional v4.09.4471 + Crack - Torrent İndir - BeoWulF - 07-02-2014

VirüsTotal Sonuç'u koyun ve artık Torrent yasaklanacak bilginize


RE: CCleaner Professional v4.09.4471 + Crack - Torrent İndir - Captain - 17-02-2014

Torrent yasaklanacak diye bişey yok Mutlu


RE: CCleaner Professional v4.09.4471 + Crack - Torrent İndir - BerkAbiGF - 03-08-2014

EYVALLAH [GÜNCEL] ! Mutlu