ForumDervis - Genel Forum Sitesi
Kitap Hırsızı (2013) BRRip TR Dublaj Torrent indir Download - Baskı Önizleme

+- ForumDervis - Genel Forum Sitesi (http://www.forumdervis.com)
+-- Forum: Torrent (http://www.forumdervis.com/forum-torrent)
+--- Forum: Filmler (http://www.forumdervis.com/forum-filmler)
+---- Forum: Yabancı (http://www.forumdervis.com/forum-yabanci)
+---- Konu Başlığı: Kitap Hırsızı (2013) BRRip TR Dublaj Torrent indir Download (/konu-kitap-hirsizi-2013-brrip-tr-dublaj-torrent-indir-download.html)Kitap Hırsızı (2013) BRRip TR Dublaj Torrent indir Download - Captain - 07-03-2014


Marcus Zusak tarafından yazılan filmin konusu olarak, Death, Liesel Meminger’in, İkinci Dünya Savaşı sırasında dokuz yaşındayken bir Alman çalışan sınıf mahallesinde yetiştirilmesinden başlayan hikâyesini anlatıyor. Liesel çok geçmeden kitaplarla öyle bir bağ kurar ki onlarla bir tür aşk ilişkisi yaşamaya başlar. Bir süre sonra da kitap çalmaya ve çaldıklarını da üvey babası ve diğelerine getirmeye başlar. Death tarafından kaleme alınan roman 2007’de yayınlanmıştır ve halen de gayet başarılı bir biçimde satışı devam etmektedir.

Film Fragmanı

RE: Kitap Hırsızı (2013) BRRip TR Dublaj Torrent indir Download - BY.HAYALET - 09-03-2014

teşekürler elinize saglık çok merak ettigim bir filmdi


RE: Kitap Hırsızı (2013) BRRip TR Dublaj Torrent indir Download - Captain - 10-03-2014

İyi Seyirler.


Cvp: Kitap Hırsızı (2013) BRRip TR Dublaj Torrent indir Download - Vedat Akbulut - 20-01-2017

(07-03-2014, Saat: 05:00 AM)Captain Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

teşekkütrletMarcus Zusak tarafından yazılan filmin konusu olarak, Death, Liesel Meminger’in, İkinci Dünya Savaşı sırasında dokuz yaşındayken bir Alman çalışan sınıf mahallesinde yetiştirilmesinden başlayan hikâyesini anlatıyor. Liesel çok geçmeden kitaplarla öyle bir bağ kurar ki onlarla bir tür aşk ilişkisi yaşamaya başlar. Bir süre sonra da kitap çalmaya ve çaldıklarını da üvey babası ve diğelerine getirmeye başlar. Death tarafından kaleme alınan roman 2007’de yayınlanmıştır ve halen de gayet başarılı bir biçimde satışı devam etmektedir.