ForumDervis - Genel Forum Sitesi
Uncharted 4: A Thief’s End için kooperatif oyun modu yolda - Baskı Önizleme

+- ForumDervis - Genel Forum Sitesi (http://www.forumdervis.com)
+-- Forum: Oyun Dünyası (http://www.forumdervis.com/forum-oyun-dunyasi)
+--- Forum: Oyun Haberleri (http://www.forumdervis.com/forum-oyun-haberleri)
+--- Konu Başlığı: Uncharted 4: A Thief’s End için kooperatif oyun modu yolda (/konu-uncharted-4-a-thief%E2%80%99s-end-icin-kooperatif-oyun-modu-yolda.html)Uncharted 4: A Thief’s End için kooperatif oyun modu yolda - bhddn_ - 15-08-2016

Uncharted 4: A Thief’s End’in çıkışını yapmasının üzerinden 3 ay geçmesine hala inanmak güç. Halihazırda bir PlayStation klasiği olan Uncharted serisinin son halkası, sadece PlayStation 4 için çıkmıştı. Uzun zaman beklenen oyun, hiç şüphesiz bütün beklentileri karşıladı ve başarıya ulaştı. Oyunun leziz hikayesinin yanı sıra bir de çoklu oyuncu modu bulunuyor. Kooperatif oyun modu isehala bir eksiklik durumunda. Fakat merak edilecek bir şey yok, Naughty Dog oyuna bu modun sonbahar ayında geleceğini zaten doğruladı ve takvimlere bakılırsa bu güncelleme çok yakın zamanda PlayStation 4’lere gelecek.Yeni güncelleme ile oyuna pek çok ekstra içerik de gelecek, hem de tamamen ücretsiz. Naughty Dog gerçekten sevilesi bir firma, değil mi? Bizce de öyle, severek takip ediyoruz. Oyunun baş oyun dizayncısı Robert Cogburn, oyunla ilgili, “Bizim en başından beri hedefimiz oyunculara oyunu oynayarak ek içerik kazanma olanağı sağlamaktı. Hiç bir ek içerik, sadece Uncharted puanlarıyla alınabilecek durumda değil.” şeklinde konuşmuştu. Naughty Dog, her zamanki gibi sadece oyun kalitesine değil, oyunu oynayan kitleye de değer veriyor.

Oyuna gelecek ek içerikleri PlayStation Blog üzerinden duyuran Naughty Dog, bu yıl içerisinde bir çok yeniliğin oyuna uğrayacağını belirtiyor. Hala hatırı sayılır bir oyuncu kitlesine hitap eden Uncharted 4: A Thief’s End, yeni gelecek güncelleme ve kooperatif modun oyuna eklenmesi ile tekrar zirveye oynamaya başlayabilir. Biz de oyunun ilgili içerik güncellemesini merakla bekliyoruz. Aşağıdaniçeriklerin çıkış tarihi ile ilgili hazırlanan yol haritasına bir göz atabilirsiniz.