ForumDervis - Genel Forum Sitesi
FM 2017 İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu - Baskı Önizleme

+- ForumDervis - Genel Forum Sitesi (http://www.forumdervis.com)
+-- Forum: Oyun Dünyası (http://www.forumdervis.com/forum-oyun-dunyasi)
+--- Forum: Oyun Haberleri (http://www.forumdervis.com/forum-oyun-haberleri)
+--- Konu Başlığı: FM 2017 İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu (/konu-fm-2017-icin-cikis-tarihi-belli-oldu.html)FM 2017 İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu - bhddn_ - 19-08-2016

Yıllardır bitmeyen bir heyecan olan Football Manager 2017'nin ne zaman satışa çıkacağı da belli oldu. Bizce sanal teknik direktörler şimdiden büyük güne hazır olsun.

Evet, yıllardır bitmeyen bir heyecan... Football Manager 2017. 2005 yılında başka bir efsane olan CM serisinden ayrılan ekip, son 10 yılın en çok tutan menajerlik oyununa imza atmıştı.

Artık takım fikstürleri, yapılacak maçlar ve takım transferlerinin de birçoğu belli olduğuna göre yeni FM'nin ne zaman geleceğinin belli olması gerekiyor.


FM 2017 İçin Ön Sipariş Hediyeleri Bir Harika

Sports Interactive tarafından geliştirilen Football Manager 2017 ve Football Manager Touch 2017 4 Kasım'da PC ve Mac için sevenleriyle buluşacak. FM 2017'yi satın alanlar aynı zamanda Touch 2017'ye de (transfer ve taktikler versiyonu) bedavaya ulaşmış olacaklar.


Oyunu ön siparişle alırsanız sizi bekleyen hediyeler şu şekilde: FM Touch 2017 için  “Board over-ride”, “No firing”, “All job applications”, “National management” indirilebilir içeriklerine ve “Challenge” oyun modunda oynamak için 3 yeni mücadeleye sahip olacaklar.

Ayrıca oyunun betasının önümüzdeki günlerde çıkması bekleniyor.