ForumDervis - Genel Forum Sitesi
Pokemon Bildirimleri Kolunuza Gelsin! - Baskı Önizleme

+- ForumDervis - Genel Forum Sitesi (http://www.forumdervis.com)
+-- Forum: Oyun Dünyası (http://www.forumdervis.com/forum-oyun-dunyasi)
+--- Forum: Oyun Haberleri (http://www.forumdervis.com/forum-oyun-haberleri)
+--- Konu Başlığı: Pokemon Bildirimleri Kolunuza Gelsin! (/konu-pokemon-bildirimleri-kolunuza-gelsin.html)Pokemon Bildirimleri Kolunuza Gelsin! - bhddn_ - 19-08-2016

Pokemon Go oyuncuları için muazzam bir uygulama olan PokeDetector incelemesi ile karşınızdayız. PokeDetector ile ilgili tüm detayları videomuzda bulabilirsiniz.

Yaklaşık bir ay önce karşımıza çıkan Pokemon Go, her geçen gün popülaritesini arttırarak yoluna devam ediyor. Kısa zaman içerisinde oldukça büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başaran oyun, durdurulamayacak gibi görünüyor.

3. parti uygulamalar sayesinde çok daha kolay bir şekilde oynanabilen Pokemon Go, özellikle PokeDetector uygulaması ile bambaşka bir şekle bürünüyor. Bilindiği üzere etrafınızdaki Pokemonları görebilmeniz için mutlaka oyunun açık olması gerekiyor.

Bir Pokemona yaklaştığımız sırada eğer oyun açık değil ise maalesef bize herhangi bir bildirim gelmiyor. Fakat PokeDetector uygulaması sayesinde artık oyun kapalı dahi olsa Pokemon bildirimleri almak mümkün.

Aynı zaman da Android Wear akıllı saatlere de bildirim gönderebilen uygulama, oldukça kolay bir kullanıma sahip.
Android platformu için geliştirilen PokeDetector uygulaması maalesef Google Play'de mevcut değil. PokeDetector uygulamasının APK dosyasını firmanın kendi sitesinden indirebilirsiniz.