ForumDervis - Genel Forum Sitesi
Super Dungeon Tactics [CODEX] - FULL - Torrent Oyun indir - Download - Baskı Önizleme

+- ForumDervis - Genel Forum Sitesi (http://www.forumdervis.com)
+-- Forum: Torrent (http://www.forumdervis.com/forum-torrent)
+--- Forum: Oyunlar (http://www.forumdervis.com/forum-oyunlar)
+--- Konu Başlığı: Super Dungeon Tactics [CODEX] - FULL - Torrent Oyun indir - Download (/konu-super-dungeon-tactics-codex-full-torrent-oyun-indir-download.html)Super Dungeon Tactics [CODEX] - FULL - Torrent Oyun indir - Download - saj81 - 16-12-2016

 
BOYUT: 1.90GB


g2opX2.png

assist.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1920x1080.

ZMdpYZ.png

assist.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1920x1080.

o07pEk.png

assist.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1920x1080.

l31pEb.png
OYUN HAKKINDA: 
[b]Super Dungeon® Taktikler oyuncular Crystalia boyunca karanlık Konsül'ın Kuvvetler Muharebe kahramanların bir birlik oluşturmak taktik sıra tabanlı oyun. Lonca ustası olarak ikramiye üzerinde kamu lütfen cevap veya macera için asil bir aramaya cevap vermek seçin. Fedakar nedenlerle olup olmadığını sadece senin payın, ya da biraz almak her ikisi de, araştırıyor tamamlamak, yağma toplamak, kahramanlar çekmek ve Crystalia Dünya kendi yoluyla ortaya çıkarmak.

Her kahraman yeteneklerini benzersiz bir kümesi için dernek getiriyor ve akıllıca her macera tamamlamak için gönderir hangi kahramanlar seçmek size kalmış. Çıkmadan önce kahramanlar ve benzersiz oyun tarzınıza uygun ve yaklaşan macera zorlukları karşılamak için yetenekleri ile yapılandırın.

Değişen Zindanlar ve maceralarınız canavarlar ordularını savaş keşfedin. Parti her kahraman için rasgele haddelenmiş yetenek zar atayarak savaş gelgit için tepki gösteriyor olmalı. Her atanan sonuç güçlü yetenekleri kilidini açabilir. Ve biraz şans, onların tam potansiyelini için kullanıldıklarını kalmış. Savaş sonra macera, ganimetleri kahramanlar yeteneklerini yükseltmek için yeni yağma keşfetmek tarafından zevk ve bunları yeni benzersiz yetenekleri ve oyun efektleri ile sağlamak. 
[/b]

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7     

İşlemci: Dual Core 2.2GHz     

Bellek: 2 GB RAM 

Ekran Kartı: 2 GB      

DirectX: Sürüm 11   

Boş Alan: 5 GB kullanılabilir alan