ForumDervis - Genel Forum Sitesi
Call of Duty: WW2 Beta Ends, İşte Launch için Neler Değişiyor? - Baskı Önizleme

+- ForumDervis - Genel Forum Sitesi (http://www.forumdervis.com)
+-- Forum: Oyun Dünyası (http://www.forumdervis.com/forum-oyun-dunyasi)
+--- Forum: Oyun İncelemeleri (http://www.forumdervis.com/forum-oyun-incelemeleri)
+--- Konu Başlığı: Call of Duty: WW2 Beta Ends, İşte Launch için Neler Değişiyor? (/konu-call-of-duty-ww2-beta-ends-iste-launch-icin-neler-degisiyor.html)Call of Duty: WW2 Beta Ends, İşte Launch için Neler Değişiyor? - ALACATLI - 05-09-2017

İki hafta sonundan sonra, Call of Duty: 2. Dünya Savaşı sürümü beta sona erdi. Bir blog yazısında, geliştirici Balyoz Oyunları hayranlara geri bildirimde bulunma ve onların geri bildirimlerini gönderdikleri için teşekkür etti ve stüdyo Kasım’daki nihai lansmanı için yapmış olduğu bazı değişikliklerin ana hatlarını verdi.

İlk olarak, Team Deathmatch için skor sınırı, ikinci hafta sonu için 75’den 100’e çıkarıldı ve ikinci test aşamasından sonra, Balyoz sınırı geri düşürecekmiş gibi görünüyor. “Kararı kilitlemek için arıyoruz, lütfen düşüncelerinizi bize bildirin,” dedi Balyoz.
Tam taraflarla birden çok maç oynadım ve bazen tur sonunda 100 puana ulaşamadık. Dolayısıyla, daha fazla kişinin gönderdiği geribildirim olsaydı 100, çok yüksek bir puan sınırı olabilir.
Ayrıca, yeni Aachen haritası, aralıkta çekim yapma imkânı bulunmaması üzerine eleştiriler aldı. Bazıları kesinlikle beğenilen orta görüş hatlarıyla yakınlık derecesine yakın bir haritadır ancak son şekliyle Balyoz “bazı harita değişiklikleri yapabilir”.
Bunun üzerine Balyoz ADS zamanlarında sprintoutda değişiklikler yapmış durumda. Değerler oyuncuların bir takım eleştirilere maruz kaldıktan sonra. Balyoz, nihai sürüm için bunu daha da ıslah edebilir ve “küçülme” için ayarlamalar yapabilir. Bununla birlikte, potansiyel değişikliklere ilişkin olduğu için henüz hiçbir şey kilitlenmedi.
Balyoz’un yanıtladığı diğer önemli geribildirim kısımlarından bazıları:
M1928 çok seviyor. İkinci Dünya Savaşı’nın en ikonik silahlarından biridir ve maçta görmek harika. Onunla oynamaktan zevk aldığınız için mutluyuz. Stüdyoda popüler bir SMG var. En popüler olmasa da. Havayolu Bölümü prestijli kilidini açan silah oldukça gazlı.
Birçoğunuz, ana menü müziğini sevdiğinizi belirtmişsinizdir. Eklediğimiz tüm ekstra yaratıcı dokunuşları fark ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Nashville’in önde gelen bir senfoni yerinde olağanüstü bir orkestra ile şaşırtıcı kayıt seanslarımız vardı. Müziğin aldığı olumlu tepkileri duymaktan memnun olacaklarını biliyorum!
Silah ateşi oranları ile ilgili bazı ses zamanlamaları için önemli bir düzeltme içeren bir güncelleştirme yayınladık. Silah ayarında gerçek bir değişiklik yoktur, ancak bazı silahlarda ses farklı gelebilir.