ForumDervis - Genel Forum Sitesi
Destiny 2’nin Yayın Tarihi Zamanın Kilidini Açın - Baskı Önizleme

+- ForumDervis - Genel Forum Sitesi (http://www.forumdervis.com)
+-- Forum: Oyun Dünyası (http://www.forumdervis.com/forum-oyun-dunyasi)
+--- Forum: Oyun İncelemeleri (http://www.forumdervis.com/forum-oyun-incelemeleri)
+--- Konu Başlığı: Destiny 2’nin Yayın Tarihi Zamanın Kilidini Açın (/konu-destiny-2%E2%80%99nin-yayin-tarihi-zamanin-kilidini-acin.html)Destiny 2’nin Yayın Tarihi Zamanın Kilidini Açın - ALACATLI - 05-09-2017

Destiny 2‘nin gelecek hafta piyasaya sürülmesi ile Bungie, başlatma ve daha fazlasıyla ilgili daha önemli ayrıntıları yanıtladı. Bungie, oyun sunucularının ne zaman faaliyete geçeceğini doğruladı: dünya çapında bir gece yarısı yayınlanacak. Başka bir deyişle, ülkenizde 6 Eylül’de saat 12.00’da oynamaya başlayabilirsiniz. ABD’de bu, sunucular gece yarısı ET’de kilidini açacakları anlamına gelir. Destiny 2 6 Eylül’e kadar kilidini açmazken, PlayStation 4 ve Xbox One’daki insanlar ön yükleme işlemine şimdi başlayabilir.

Bungie, Destiny 2’nin ilk Nightfall Strikes, Raid ve Trials’in ne zaman başlayacağını da doğruladı. Saldırı, 13 Eylül’de saat 10:00 PT / 1:00 ET / 6 PM BST (Avustralya’da 14 Eylül’de 3 AM AET) saatinde başlayacakken, Nightfall Strikes hemen mevcut olacak. Denemeler aynı zamanda 15 Eylül’de piyasaya çıkacak (Avustralya’da 16).
Bungie, kasıtlı olarak Destiny 2’nin ilk Raid’iyle ilgili herhangi bir ayrıntı paylaşmıyor. Bungie, “Eğer final patronunu deviren ilk oyuncu olmak için yarışa şahit olsaydınız, Raid bilgisini iyi tamamladığımızı biliyorsunuz” dedi. “Bunlar keşfetmeniz gereken anlarınız – çözmeniz gereken gizemleriniz – size zaman kazandırdık, yakında kim, ne ve nerede keşfedeceğiniz – Birlikte takım olarak, nasıl olduğunu keşfedebilirsiniz.”
Ayrıca, Kader 2’nin Rehberli Oyunları sisteminin, 12 Eylül saat 10:00 PT’ye kadar mevcut olmayacağını öğrendik. Bungie’nin “yumuşak beta” dediği şeyin bir parçası olarak çıkarılacaktır, zira sadece bazı oyuncular başta girebilir. Kılavuzlu Oyunlar, Destiny 2’ye gelen yeni bir özelliktir ve bu, yalnız oyuncuların bir Fireteam olarak oyundaki en zorlu zorlukların üstesinden gelmek için Klanlarla bağlantı kurmasına yardımcı olacaktır.
Bungie, “Bu, oyuncuları Eylül ayı boyunca yavaş yavaş artırıp (ve Klan nüfuslarının büyümesine izin verecek) herkesin mükemmel bir deneyim kazanmasını sağlayacak” dedi. “Güdümlü Oyunlar Beta döneminde sisteminizi tamamen ölçekte test etmek için Klanlarınıza ihtiyacımız var .. Tüm Klanlar yalnız oyunculara rehberlik edebilecek, böylece Nightfall’u hakim ettiyseniz, Fireteam’i hazırlayın ve yalnız oyuncuları en yüksek seviyelere yönlendirin. “
Güdümlü Oyunlar özelliği ne zaman başlayacağınıza dair bir dökümü aşağıda bulabilirsiniz:
Geceleme Rehberli Oyunlar Beta: 12 Eylül, 10:00 PT
Oyuncuların% 30-50’sinde ilk hafta boyunca Kader 2’ye klan katılımına bağlı olarak arayanların erişimine izin verilecek.
Nightfall and Raid Kılavuzlu Oyunlar: 26 Eylül, 10:00 PT
Hedef: Oyuncuların% 100’ü arayıcı erişimine açılacaktır.

Destiny 2, Xbox One ve PS4 için 6 Eylül’de ve PC 24 Ekim’de piyasaya çıktı. Oyunun tanıtım römorku kısa bir süre önce piyasaya sürüldü – burada Beastie Boys’un sunduğu videoyu kontrol edin.