ForumDervis - Genel Forum Sitesi
Forumda Özel Mesaj Engeli Nasıl Kaldırılır & Aktif Edilir? - Baskı Önizleme

+- ForumDervis - Genel Forum Sitesi (http://www.forumdervis.com)
+-- Forum: Site hakkında (http://www.forumdervis.com/forum-site-hakkinda)
+--- Forum: Forum Hakkında (http://www.forumdervis.com/forum-forum-hakkinda)
+--- Konu Başlığı: Forumda Özel Mesaj Engeli Nasıl Kaldırılır & Aktif Edilir? (/konu-forumda-ozel-mesaj-engeli-nasil-kaldirilir-aktif-edilir.html)

Sayfalar: 1 2 3

Forumda Özel Mesaj Engeli Nasıl Kaldırılır & Aktif Edilir? - Takalar - 26-09-2017

Forumda Özel Mesaj Engeli Nasıl Kaldırılır & Aktif Edilir?

Forumumuzda bulunan birçok kullanıcımız tarafından özel mesaj engelinin nasıl kullanıldığına dair bilgisinin olmadığı hakkında mail aldık.
Mesaj gönderdiklerinde " XXXXX nickli kullanıcı, özel mesaj almayı kapatmış. Bu sebepten dolayı Bu kullanıcıya özel mesaj gönderemezsiniz." Hatası alanlar bu konuyu okumalıdır.

Konuya açıklık getirmek üzere yapmanız gereken adımlar:

1- Kullanıcı Panelinize Giriniz. (Link)

Kullanıcı panelinizde bulunan "Hesap Seçenekleri" ne tıklayınız.(Link)

2- Kutucuğu İşaretleyiniz.

Açılan sayfada resimde gösterilen kutucuğu "Tüm kullanıcılar bana Özel Mesaj gönderebilsin?"  tik olacak şekilde işaretleyiniz ve kaydediniz.

CVP: Forumda Özel Mesaj Engeli Nasıl Kaldırılır & Aktif Edilir? - DesiroN - 09-10-2017

Teşekkür ederim.

RE: CVP: Forumda Özel Mesaj Engeli Nasıl Kaldırılır & Aktif Edilir? - Takalar - 09-10-2017

(09-10-2017, Saat: 05:24 PM)DesiroN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim.

Rica ederim.

RE: Forumda Özel Mesaj Engeli Nasıl Kaldırılır & Aktif Edilir? - JusticeOfAngels - 09-10-2017

(26-09-2017, Saat: 04:44 PM)Takalar Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Forumda Özel Mesaj Engeli Nasıl Kaldırılır & Aktif Edilir?

Forumumuzda bulunan birçok kullanıcımız tarafından özel mesaj engelinin nasıl kullanıldığına dair bilgisinin olmadığı hakkında mail aldık.
Mesaj gönderdiklerinde " XXXXX nickli kullanıcı, özel mesaj almayı kapatmış. Bu sebepten dolayı Bu kullanıcıya özel mesaj gönderemezsiniz." Hatası alanlar bu konuyu okumalıdır.

Konuya açıklık getirmek üzere yapmanız gereken adımlar:

1- Kullanıcı Panelinize Giriniz. (Link)

Kullanıcı panelinizde bulunan "Hesap Seçenekleri" ne tıklayınız.(Link)

2- Kutucuğu İşaretleyiniz.

Açılan sayfada resimde gösterilen kutucuğu "Tüm kullanıcılar bana Özel Mesaj gönderebilsin?"  tik olacak şekilde işaretleyiniz ve kaydediniz.

Açtım hocam

RE: Forumda Özel Mesaj Engeli Nasıl Kaldırılır & Aktif Edilir? - Takalar - 09-10-2017

(09-10-2017, Saat: 05:53 PM)JusticeOfAngels Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Açtım hocam

1 kere ürün aldığınız görünmektedir. Ücret iade edildi. Tekrar satın alınız.

CVP: Forumda Özel Mesaj Engeli Nasıl Kaldırılır & Aktif Edilir? - Ogrenci - 19-10-2017

Ben de acabildim sonunda. Tesekkurler yardimin icin. Ne olacak simdi yeniden mi alacagim bende? @Takalar

RE: CVP: Forumda Özel Mesaj Engeli Nasıl Kaldırılır & Aktif Edilir? - Takalar - 19-10-2017

(19-10-2017, Saat: 01:44 AM)Ogrenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de acabildim sonunda. Tesekkurler yardimin icin.  Ne olacak simdi yeniden mi alacagim bende? @Takalar

Sistem kayıtlarını kontrol ediyorum. Ücret geri gönderilebilir veya herhangi bir işlem yapılmayabilir @Ogrenci

Sistem kayıtlarında 3 gün önce link aldığını görüntülemekteyim. Bununla ilgili herhangi bir geri iade yapamam @Ogrenci

CVP: Forumda Özel Mesaj Engeli Nasıl Kaldırılır & Aktif Edilir? - Ogrenci - 19-10-2017

Ben hicbirsey almadim ama. Otomatik olarak siliniyo mu bu? @Takalar Gormedim bile. Su an ilk defa senden öğreniyorum. Bir de bu ozel mesaj engeli dafault ayar olarak kaldirilmis olsa daha iyi olmaz mi? Benim gibi bilmeyenler magdur olmaz veya ayrica ugrasmaz.

CVP: Forumda Özel Mesaj Engeli Nasıl Kaldırılır & Aktif Edilir? - Takalar - 19-10-2017

Otomatik olarak siliniyor mu dediğiniz nedir?
Default ayarlaması yapılacaktır fakat yeni forum teması yaptırıyoruz oyüzden şuan uğraşmıyoruz bu temayla...

RE: CVP: Forumda Özel Mesaj Engeli Nasıl Kaldırılır & Aktif Edilir? - Ogrenci - 19-10-2017

(19-10-2017, Saat: 12:37 PM)Takalar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Otomatik olarak siliniyor mu dediğiniz nedir?
Default ayarlaması yapılacaktır fakat yeni forum teması yaptırıyoruz oyüzden şuan uğraşmıyoruz bu temayla...

Belirli bir sure sonra mesaj kutusundan otomatik olarak siliniyormu linkler? Demek istedigim buydu. Ben hic gormedim. Siz geldigini soyluyorsunuz.