ForumDervis - Genel Forum Sitesi
Yeni Çıkan iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X İncelemesi - Baskı Önizleme

+- ForumDervis - Genel Forum Sitesi (http://www.forumdervis.com)
+-- Forum: Bilgi Paylaşımları (http://www.forumdervis.com/forum-bilgi-paylasimlari)
+--- Forum: Bilgi Deposu (http://www.forumdervis.com/forum-bilgi-deposu)
+--- Konu Başlığı: Yeni Çıkan iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X İncelemesi (/konu-yeni-cikan-iphone-8-iphone-8-plus-ve-iphone-x-incelemesi.html)Yeni Çıkan iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X İncelemesi - sp4rroW - 24-10-2017

Öncelikle bu yazımıza gelmeden önce size teşekkür etmek istiyorum. Sizin sayenizde Bilişim Teknolojisi konusunda bu siteye hala yazmaya devam ediyorum. Google'da indexlememesine rağmen yine de gelen bu trafik gerçekten çok iyi. Neyse isterseniz konuya gelelim.

Biliyorsunuz ki dün saat 2-3 gibi Apple'ın Yeni Çıkarıcak Cihazlarının Canlı Yayınını Nasıl İzlerim? diye bir yazı yazmıştık. Yazdıklarımız tuttu mu? Çoğu şey tahmin ettiğim gibi tuttu. Apple ilk akıllı telefon çıkarımlarından 10. yıl dönemi ile iPhone 9 olmadan direk iPhone 8 ve X'i duyurdu. Peki tasarımları nasıl oldu? Hemen göstereyim
wol_error.gif
Resim yeniden boyutlandırıldı, orjinalini görmek için tıklayın.


Gördüğünüz şey işte iPhone 8 ön yüzünü soracaksınız. Full Vision mu diye. Ama ne yazık ki iPhone 8'in iPhone 7'yle ön yüzü tamamen aynı. Apple'ın böyle yapması aslında hiç hoşuma gitmedi. Tüm güzellikleri fiyatıyla birlikte X'e dayamak özellikle Türkiye için çok kötü bir şey.

iPhone 8'in plus versiyonu olmayacağını söylemiştim. Bunu maalesef tutturamadım ama X'in plus versiyonu olmadığını, 7S'lerin çıkmayacağını güzel bir şekilde tutturdum. Şimdi siz X'i merak etmişsinizdir değil mi?
Tim Cook iPhone 7'yi anlattıktan sonra "One more thing..." yani "Bir şey daha..." sunumu ile iPhone X'i tanıtmaya başladı. Sizce iPhone X'in yeni özellikleri ve tasarımı nasıl? Sızıntılardaki gibi kamera alt alta ve ön ekranı tamamen ekran curved ekran olmasına rağmen Apple çerçevelerden bıkmamış gibi gözüküyor. Ayrıca hemen üstte de siyah bir çeltik bulunmakta. 

Devamı / Kaynak: Yeni Çıkan iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X İncelemesi - TeknoHub


CVP: Yeni Çıkan iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X İncelemesi - Kr4tenz - 24-10-2017

Güncel Haber Göz kırp


CVP: Yeni Çıkan iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X İncelemesi - ygtcyln - 24-10-2017

Guncel