Skip to main content

Forumdervis W.

Beta
-

ForumDervis - Genel Forum Sitesi'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Özel mesaj engelinizi kaldırmak için tıklayın ;

Metin2 Hakkında Herşey! (Alıntıdır)

2877
1336
1
20-03-2014, Saat: 08:06 PM
#1
Çevrimdışı
Merhaba arkadaşlar bugün size yeni bölümüzle ilgili bilgiler sunacağım.
İlk öncelikle metin2'ye giriş ile başlayalım ;

Giriş Bilgileri :
Oyun Dereceleri (Kahraman, Zalim , Soylu , Agresif vb ) ;

Oyunda belirli bir süre içerisinde oyunda derece kazanırız. Bu dereceler + ve - yöndedir. Derecemizi Karater sayfasında ismimizin üstüne gelerek görebiliriz. Örnek :
Seviyemiz deki canavarları öldürdükçe ve güvenlik alanı dışındaki (Savaş edilemeyen korumalı kısımlar) oyunda geçirdiğimiz her süre derecemize + yönde işlemektedir.

-999 - 0-999 arası derece "Tarafsız" dır. İsmin yanında herhangi bir rütbe görünmez.
1000-3999 arası "Arkadaşça" dır. isminizin yanında Arkdaşça yazar.
4000-7999 arası "İyi" dir. İsminizin yanında İyi yazar.
8000-11999 arası "Soylu" dur. İsminizin yanında Soylu yazar.
12000-20000 arası "Kahraman" dır. isminizin yanında Kahraman yazar.

20000 den sonra derece artışı olmamaktadır.

-1000 ile -3999 arası "Agresif" tir. İsmin yanında Agresif yazar.
-4000 ile -7999 arası "Hileli" dir. İsmin yanında Hileli yazar.
-8000 ile -11999 arası "Kötü Niyetli" dir. İsmin yanında Kötü Niyetli yazmaktadır.
-12000 ile -20000 arası "Zalim" dir. İsmin yanında Zalim yazar.

Seviyeniz 50 ve üzeri olduktan sonra dereceniz - de ise başka bir oyuncu düşman moduna alır da sizi öldürürse üzerinizden eşya düşer.
Kaçağın Pelerini, bu eşya derecenizi gizler takılı olduğu zaman.
Bile kralın eldiveni, bilge kralın sembolü bu 2 takı da derecenizde daha hızlı artışı olmasını sağlar.

Ayrıca Ruh Taşı okuduğunuzda ( Ruh Taşı, Master seviyesinden sonra gelen Grand Master seviyesini geliştirmek için okunur) dereceniz düşebilir.

- dereceden kurtulmak için seviyenize yakın slotlardan bol bol kesmenizi veya kuytu uzak boş bir yerde karakterinizi açıp bırakıp gitmeniz tavsiye edilir.
Oyun Arayüzü ;Oyuna ilk giriş yaptığınızda buna benzer bir ekran ile karşılaşacaksınız. Bu ekrandaki kısayolları ve özellikleri şimdi teker teker açıklayacağım.

Görev Mektupları

Bu resimde de görebileceğiniz gibi bu mektuplar, aldığınız ve yapmanız gerek görevleri hem hatırlatır hemde detaylı bilgi almanızı sağlar.

Ejderha Marketi Nesnesi

Bu madalyona tıkladığınızda Ejderha Parası ile satın alabileceğiniz nesnelerin bulunduğu bir market sayfası açılacaktır.

Deneyim Küreleri

Bu küreler karakterinizin gelişim derecesini gösterir. Bu 4 Küre tamamen sarı renk dolduğunda karakteriniz 1 seviye atlar, ayrıca her küre doluşunda ise kullanmak üzere statü puanı kazanırız. Bu küreleri doldurmak için oyundaki canavarları veya metin taşlarını öldürmemiz gerekir.

Manuel/Otomatik Saldırı

Burada saldırımızın manuel mi yoksa otomatik olarak o canavar ölene kadar mı süreceğini seçeriz. Otomatik saldırı tevsie edilen saldırı şeklidir.

Kısayollar

Burada kısayollarımız mevcuttur. ilk sırada kısayolları 1,2,3,4 tuşları ile diğer sıradakileri ise F1, F2 , F3 , F4 tuşları ile kullanabiliriz. Bu kısayollara Sağlık ve Büyü iksirlerimizi, Becerilerimizi, Balık yemini, İleride At Resmini, Balık Tutma becerisini, Duygular penceresindeki dans ve değişik hareketlerimizi koyabiliriz. Böylece yapmak istediğimiz bir hareketi tek bir tuşla hızlıca yapma şansına sahip oluruz. Ayrıca ek olarak bu 8 kısayola yetmez ise klavyemizde Alt tuşuna basılı tutarsanız bu kosayolların dışında başka boş kısayol kısmı çıkacaktır. Burasınıda kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kısayollar resminin en sağında gördüğünüz gibi 1 rakamı mevcuttur. Bunun anlamı da şudur; Shift tuşuna basın istediğiniz bir rakamı yazın mesela shift tusuna basılı tutun ve 5 e basın oradaki 1 yerini 5 e bırakacaktır ve size yeni kısayol yerleri açacaktır. Tekrar 1 e dönmek isterseniz shift tuşuna basılı tutarak 1 e basınız. Bundaki amaç çok sayıda kısayol tuşu oluşturabilmektir. Ufak bir hesaplama ile bu kısayol sayısını 72 ye kadar çıkartabiliriz.

Karakter

Bu tuş ile karakterimizin durumunu, becerilerini, yeteneklerini, görevlerini ekstra bir sayfada görebiliriz.
İlk tıkladığımızda karakterimizin genel sağlık durumunu, saldırı hasarlarını, derecesini, savunmasını vb değerleri görebiliriz.

Yetenekler kısmı, bu bölümde karakterimize özel becerileri ve bütün karakterlerin kullanabileceği standart beceriler mevcuttur.

Duygular Kısmı, burada ise Metin2 mağazadan alacağımız Duygu Maskesi ile yapabileceğimiz özel hareketler ve danslar mevcuttur.

Görevler Kısmı, karakterimizle yapmamız gereken görevlerin olduğu bölümdür.


Envanter

Bu kısım ise karakterimizin hem deposudur hemde üzerinde giydiği eşyaları görebileceğimiz bölümdür. Her an ihtiyaç duyabileceğimiz eşyaları envanter de tutabiliriz.

Mesajlar , Arkadaşlar
Burada arkadaş olarak ekledeiğimiz kişiler ile anında mesajlaşabiliriz. Bir oyuncuyu arkadaş listesine ekleyebilmek için oyuncunun üzerine sağ tıklayın ve ekranın üstğnde çıkan ufak barda Dost tuşuna tıklayın, eğer karşıdaki oyuncu eklemeyi kabul ederse sizin listenizde ismi görünür. Ayrıca bu pencerede bir loncaya üye veya sahipseniz lonca üyelerini görebilirsiniz. Evlilik durumunda eşinizin ismi bu pencerenin en üstünde yer alır.
Harita - Küçük Harita


Üstteki 2 resimde de görebileceğiniz gibi üzerinde bulunduğunuz bölümün büyük ve küçük haritesını görebilirsiniz. Ayrıca Küçük haritayı kapatabilir , açabilir, yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz bunların resimleri de aşağıdadır.


Oyunda iken ESC tuşuna basarsanız karşınıza çıkacak olan pencere aşağıdaki gibidirYardım a tıklarsanız oyunun kendi yardım konusunu bulabilirsiniz.
Nesne Market , Ekranın sol alt köşesindeki madalyon işlevini görür, marketi açar.
Sistem seçenekleri, biraz aşağıda detaylı anlatımı olacaktır.
Oyun seçenekleri, Biraz aşağıda bunuda detaylı anlatacağım.
Karakter Değişikliği, oyundan çıkmadan aynı hesaba bağlı diğer karakterler girebilmek için giriş ekranına geçersiniz.
Çıkış, server- sunucu da çıkmanızı sağlar.
Oyun sonu, oyunu tamamen kapatamaya yarar.
İptal, bu menüden çıkmak için kullanılır.


Sistem seçenekleri detaylı anlatım


Efektler, Oyun içindeki kılıc, canavar efektlerinin sesini azaltıp , çoğaltmak içindir.
Müzik , oyun içindeki müziğin sesini azaltıp yükseltmek için kullanılır.
Değiştir, oyun içindeki müziği değiştirmek için kullanılır.
*************
Metin2 Oyun Giriş Ekranı ve Oyun Seçenekleri konusundan alıntıdır;
Sound kısmının altında
*BGM , arka plan müziklerinin ses düzeyidir. Metin2 nin kendi orjinal müziklerini dinleyebileceğiniz gibi kendi istediğiniz parçaları da dinleyebilirsiniz. Bunun için Metin2 nin kurulum dizinine gidip BGM klasörüne girmeniz gerekmektedir. Buraya ise oyun içerisinde dinlemek istediğiniz şarkıları kopyalarsanız oyun içinde dinlemenizi sağlayacaktır.************
Kamera, uzak veya yakın çekimden karakterinizi kontrol edebilirsiniz.
Sis, bu kısmı oyun kendisi ayarlamaktadır fakat biz bundan memnun değilsek buradan değiştirebiliriz.
Grafik Deposu, kullanılan grafiklerin bilgisayarınızda kullanacağı belleği gösterir, bunu da oyun kendisi ayarlamaktadır, değişiklik yapmanız tavsiye edilmez.


Oyun seçenecekleri detaylı anlatım


Renk ismi, oyuncu isimlerinin renginin normal mi yoksa sahip olduğu ülke renginde mi olmasını belirleyebliriz.
HEdef tahtası, burada seçtiğimiz yaratık veya kişilerin etrafoında kırmızı bir daire oluşmasını veya oluşmamasını seçebiliriz.
PvP Modu, 15. seviyeden sonra bire bir dövüşlere katılabilirsiniz, bu yüzden 15. seviyeden önce bu modu değiştiremezsiniz. Barış mod u seçili iken oyunclara lonca savaşı veya karşı krallıklardan olmadığı takdirde saldıramazsınız.
Düşman modu, derecesi - ye düşen oyuncların isimlerinin yanında Agresif, Hileli, Kötü Niyetli, Zalim gibi ibareler var ise düşman modunu seçersek bu oyunculara saldırabiliriz.
Lonca modunu seçersek, loncamıza üye olmayan kişilere saldırabiliriz, lakin bunu önermiyorum dereceniz - ye düşme şansı olacaktır.
Serbest modunu seçerseniz 15 .seviye üstü herkese saldırabilirsiniz, her öldürdüğünüz oyuncu size - derece puan kaybettirecektir ki bu da hiç ama hiç tavsiye edilen bir durum değildir.
Engelle, bu kısımda başka kişiler ile olmasını istemedğiniz etknilikleri engelleyebilirsiniz.
Sohbet satırı, genelden , loncadan, gruptan, çok yakın bölgeden yapılan konuşmaları gizlemeyi sağlar.
Bknz resim sohbet satırı

İsim, her zaman ı seçerseniz hem bütün oyuncuların ismini hemde bütün canavalrın türünü görebilirsiniz.
Önemli Bilgiler, Karakterinizin aktivitelerde ki kazanımlarını kayıplarını gizleyip, gösterminizi sağlar.

Krallıklar ( Shinsoo,Jinno,Chunjo )

Chunjo Krallığı ( Sarı Ülke )

Chunjo krallığı, kıtanın batısında yer alıyor. Bu teokratik bir krallık ve dini liderler tarafından yönetiliyor. Krallık Yoon-Yoing in kuzeni Yoon-Young tarafından kuruldu. Yoon-Young un metin taşlarının neden olduğu büyük tehlikenin önceden farkına varmasında, kuvvetli sihir güçlerine sahip karısı yardımcı oldu. Bir şeyler yapılması gerektiğini bir kaç kez söyledi ama rededildi. Halk isyan etmesine rağmen imparatorluk bir bütün olarak kalmayı başardı. İmparatorluk parçalandıktan sonra, Krallık güneyde problemli ve bu güne kadar da doğu bölgeleri ile savaş halindedir. Chunjo Krallığı insanları tüm kıtayı hükümdarlıkları altında birleştirmek istiyor ve bu sayede Metin Taşlarının gelişen gücünden kurtulabileceklirini düşünüyorlar.

Bu Krallığın oyundaki hikayesi yukarıda okuduğunuz gibidir.
Ek olarak ışınlanma yerleri oalrak değerlendirirsek Ork vadisindeki en kalabalık slot bu ülkeye yakın tarafta olmuştur , lakin aksine çölde zindana en uzak ışınlanma yerine sahiptir.


Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 796x596.


Shinsoo Krallığı ( Kırmızı Ülke )

Shinsoo Krallığı kıtanın güneyindedir. Yerlileri genelde ticaretle meşguldürler. İmparatorluk parçalandıktan sonra Yoon-Yoing tarafından kuruldu, doğu ile ticaret hızlı ilerledi. Yerliler sürekli batı ile savaştılar ve ticaret yolları ile olan bağlantıları tamamen koptu. Tüccarlar, hayatlarını temelden değiştiren metin taşlarının farkına vardıklarında silahlandılar. Bunun amacı batıdan gelen saldırılara karşı koyabilmek, ticaret yollarını tekrar açmak ve tüm kıtayı kendi liderliklerine birleştirebilmekti.


Kırmızı krallığında hikayesi yukardakı gibidir. Işınlanma yerleri genelde oyundaki diğer krallıkların akisne biraz daha orta kısımlardadır. Bu da demek oluyorki ne en yakın ne de çok uzak ışınlanma yerlerine sahiptir.Jinno Krallığı

Jinno Krallığı kıtanın doğu bölgesinde yer alıyor. Bu krallık, askeri güce önem veriyor. İnsanları agresif ve savaşçı yapıya sahip. Jinno krallığını, son imparatorun oğlu Ee-Ryoong kurdur. Ee-Ryoongi, askeri gücüyle tüm krallıkları kendi hükümdarlığı altına almayı amaçlıyor. Metin taşlarının anlamı ve etkileri hakkında anlatılan korkutucu sözler Jinno Krallığı tarafından dikkate alınmıyor. Fakat, Ee-Ryoong yine de gizlice Metin Taşlarının yıkıcı gücünü ordusunu yapılandırmak için kullanmayı deniyor.

Mavi krallığında hikayesi budur. Oyunda diğer krallıklara göre mavi krallığın seçenler çok daha fazladır. Bunun çeşitli nedenleri olabilir, hikayedeki askeri konusu, ilk beta da çoğunluğun mavi olması gibi etkenler kalabalık olmasını açıklayabilir.

Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 799x595.Krallık seçiminde özellikle belirtebileceğim bir husus yoktur. Canınız hangisini isterse o krallıkta oynamaya başlayabilirsiniz. Haritalar aalıştıkça daha rahat oynaycaksınız.Metin2 Oyuna Giriş,Server Seçimi ;


Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 800x600.


böyle bir ekran gelecektir. Konuyu açma tarihimizde 29 adet server mavcuttu, bu yüzden daha kaç tane açılacağı konusunda kesin bir bilgi yoktur. Her server a yani kayıt alınmadığı için genelde yeni kullanıcılar en son açılan yere girmek zorunda kalıyorlar.

Server ların kayıt durumunu aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

Buaradaki Kayıtlara Açık yazan sunucu / server lara gireiş yapıp karakter açabilirsiniz.

Sunucumuzu seçtikten sonra yanındaki Ch ler dikkatimizi çekiyor. Sunucu/ server ların Metin2 de her birinin 4 adet Ch si Kanalı bulunmaktadır. Genelde 1. ve 2. ch lerde pazar kurulduğu için karakterinizi daha az kasılmalı - lag - bir ch de geliştirmenizi öneririm (3 veyahut 4).

Ch mizi seçtikten sonra Sağ alttaki Tamam a tıklıyoruz ve karşımıza

Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 801x599.


Burada ID yazan kısıma Metin2 sitesine kayıt olurken kullandığımız kullanıcı adı , Şifre kısmına ise yine kayıt olurken kullanmak istediğimiz şifreyi yazıyoruz ve Tamam a yıklıyoruz.

Not: Full Yazan Ch lere giriş yapamazsınız, bu yüzden yanında Busy veya Norm yazan Ch lere giriş yapmanızı öneririm.

Giriş yaptıktan sonra karşımızaBu şekilde bir ekran çıkacaktır. Bu ekran bize o server - sunucu da kayıtlı bir karakter olmadığını gösterir. Bu yüzden öncelikle bir karakter seçmeliyiz. Bu yüzden sol alttaki Oluştur a tıklıyoruz ve karşımıza


Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 796x596.


bu ekran bizden krallığımızı seçmemizi istiyor. Krallık konusunu ayrıca olarak bu kategori içerisinde anlatacağım bu yüzden Krallığınızı seçmeden önce o başlığı okumanızı tavsiye ederim.

Şimdilik o konuyu okuduğunuzu farz ediyorum ve kralıığınızı seçtikten sonra oluştur a tıklıyoruz, karşımıza

Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 795x592.


bu kısımda karakterimizi seçeceğiz. Sizin için uygun olan hangi karakter ise onu seçmenizi tavsiye ederim. Bakınız Karakterler Kategorisi altında hepsi teker teker incelenecektir. Karakterimizin İsmini ve cinsiyetini seçtikten sonra Oluştur a tıklıyoruz. Eğer Karakterinizin ismini başka birisi kullanıyorsa sizi uyaracaktır, bu yüzden böyle bir durumla karşılaşırsanız karakter ismini değiştirmenizi tavsiye ederim.

Karakterimizi oluşturduktan sonra oyunuma girebiliriz.

Metin2 Oyun Giriş Ekranı ve Oyun Seçenekleri ;

Masaüstündeki Metin2 simgemize çift tıklıyoruz. Bu sırada ekranabu pencere gelecektir. Bu durumda herhangi bir şeye basmanıza gerek yoktur. Oyun gereken güncellemeleri otomatik olarak kendisi yükleyecektir. Bu işlem eğer ilk defa kurduysanız 1-2 dakika sürebilmektedir. Biraz sabretmekte fayda vardır. Bu ekranda bir sorun yaşarsanız forumumuzun Yardım sorunlar kısmında bize resmini çekip yollayabilirseniz size tavsiyelerimiz olabilir, yardımcı oluruz.

Gereken güncellemeleri aldıktan sonra karşımızaBu pencere çıkacaktır. Oyunu Başlat yazan yere tıklayıp direk olarak oyun giriş penceresine geçebiliriz. Fakat oyunu ilk defa kuruyorsanız veya oyununuzda yavaşlama veyahut grafikler de sorun varsa hemen altındaki Oyun Seçeneklerine bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Oyun SeçenekleriBuaradaki secenekleri açıklayalım
*Resolution , Çözünürlük demektir. Yanındaki sayılar ekranda grafiklerin kaç pikselde olması gerektiğini gösterir. Eğer bilgisayarınızın desteği varsa en yüksek çözünürlük te oynamanızı tavsiye ederim. Fakat bilgisayarınız yeterince hızlı değilse grafiklerden biraz ödün vererek oyunun oynanabilirliğini sağlamalısınız. Çünkü takıla takıla oynamak kimsenin hoşuna gitmez. Ayrıca ek olarak 16 veya 32 bpp yazan kısım ise renk derinliği anlamına denk gelmektedir.
*Frequency ,Frekans demektir. Bu da sizin montörünüze göre standart olarak ayarlı bir şekildedir. Bu ayarla oynamanız ekranda görüntü alamamanıza sebep olabilir. Bu yüzden bu ayaraı değiştirmemenizi tavsiye ederim.
*Gamma, Işık-Aydınlık manasında kullanılmıştır. Oyun içerisinde ki ışık- aydınlık miktarını belirler, oyuna girdikten sonra ışık derecesinden memnun olmazsanız buradaki değeri isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

* Window Mode, Pencere modu anlamına denk gelmektedir. Oyunu tam ekran değilde bir pencere şeklinde oynamanızı sağlar. Lakin bu seçenek oyun performansında bir kayıp meydana getirebilir, bilmenizde fayda var.
* Fullscreen Mode, Tam Ekran Modu manasına gelmektedir. Oyunu tam ekran olarak oynamanızı sağlar.

Sound kısmının altında
*BGM , arka plan müziklerinin ses düzeyidir. Metin2 nin kendi orjinal müziklerini dinleyebileceğiniz gibi kendi istediğiniz parçaları da dinleyebilirsiniz. Bunun için Metin2 nin kurulum dizinine gidip BGM klasörüne girmeniz gerekmektedir. Buraya ise oyun içerisinde dinlemek istediğiniz şarkıları kopyalarsanız oyun içinde dinlemenizi sağlayacaktır.
*SFX , oyun içi efekt sesleri manasında kullanılmıştır. Bu seçenekle oyun içindeki kılıç sesleri, hayvan seslerini duymanız mümkündür.


Diğer ayarlarla oynamanızı tavsiye etmem çünkü oyuna girdikten sonra oyun otomatık olarak boştaki bellek değerince oyunun grafiklerini ayarlayacaktır. Aksini yapmanız halinde oyunda kasılmalar olabileceğini unutmayınız.

Metin2 ye Kayıt Olmak ve İndirmek ;

Öncelikle [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] sitesini açıyoruz

Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 873x389.


Yukarıda ki resimde de görüldüğü gibi kayıt olmak gayet basittir.

*Kullanıcı adı nın yanında ki boşluğa oyuna girerken kullanmak istediğimiz kullanıcı adımızı yazıyoruz.
*E-Posta kısmına ise oyunda kullanmak istediğimiz mail adresimi tam şekilde yazıyoruz.
*Şifre kısmına ise kullanmak istediğimiz şifreyi yazıyoruz.
*Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikasını okuduktan sonra hemen solundaki kutucuğu işaretleyip , Kayıt Ol tuşuna basıyoruz.

Mail adresimize Metin2 tarafından gelen aktivasyon mailindeki aktivasyon linkine tıkladıktan sonra sıra oyunumuzu nasıl indireceğimize geliyor.

Yine [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] ansayfasında bulunan İndir yazan kısma tıklıyoruzVe karşımızaBöyle bir sayfa çıkacak. CLIENT DOWNLOAD a tıklayıp dosyayı kaydediyoruz, eğer Torrent kullanıcısı iseniz Alttaki seçeneği kullanabilirsiniz.

Kurulum dosyası indikten sonra Kurulum gayet basittir. İndirdiğiniz dosyaya çift tıklayıp oyunu bilgisayarınıza ileri tuşları ile devam ederek kurabilirsiniz. Kısayolu masaüstünüze atacaktır. Kurulumdan sonra masaüstündeki simgeye çift tıklayarak oyuna girebilirsiniz.


Metin2 Karekterler

Savaşçı ;
1. Zihinsel Savaşçı ; Eğer bedenselseniz ik önce güçlü bedeneni master yapmalısınız . Güçlü beden savaşçının en güçlü skilidir . Sizden 10 seviye yüksek olan oyuncular bile sadece 1 canınızı götürür.
2. Bedensel Savaşçı ; Bedensel skil açtırırsanız size önericeğim skill hava kılıcıdır . Hava kılıcı STR ( Saldırı hasarı ) nizi arttıran tür skilldir . hava kılcından sonra öfke ye yada kılıç çevirmeye vermenizi tavsiye ederim . Öfke Saldırı hızınızı ve kendi hızınızı artırır . Kılıç çevirme iste tek saldırıyla düşmana büyük zarar vermenizi sağlar .

Ninja ;
1. Yakın Dövüş (Bıçakcı) Ninja ; Bu eğitimimde ninjalar hızlı saldırılarla düşmanın başını döndürebilir . En güçlü skilli Bıçak çevirmedir . özellikle suikast ve hızlı saldırı gibi skillerde cabası . Ve görünmezlik büyüsüde var bu sayede düşmanınıza bir casus gibi yaklaşıp bir arı gibi sokabiliyorsunuz.

2. Uzak Dövüş (Okçu) Ninja ; Bu eğitimde sadece yayla saldırı skili yapabilirsiniz . açıkçası bu eğitimi pek önermiyorum . Ancak bu size kalmış arkadaşlar . Eğer bu eğitim yaparsanız Ateşli Ok skiline vermelisiniz .

Şura ;
1. Kara Büyü Şura ; Ws de suraların üstüne yoktur bence . Bu eğitimde ateş hayaletiniz master olmazsa oyunda başarı şansınız düşük olur .
2. Büyülü Silah Şura ; Bu eğitimi şeçmenizi önermiyorum . Çok kötü skilleri var .

Şaman
1. Ejderha Gücü Şaman ; Önce iyi bir şaman olmak için bir loncaya üye olun . Sonra kutsaman büyülerini güçlendirin ve lonca savaşlarında arkadaşlarınızı güçlendirin .
2. İyileştirme Şaman ; Bu eğitimde mutlaka iyileştirme skili master olmalıdır
master olduğu zaman canın fullenir . Ayrıca bu skill takım arkadaşları üzerindede kullanılabilir .

STATÜLER
Şimdi sıra statülerde statüleri kesinlikle savunma ve saldırı ile verip hp’yede vermeniz gerek.En çok savunma sonrada hp ve saldırı eşit olmalıdır.

METİN2 GENEL

Yüksek Level İtemler

KİN KILICI 75 LV KILIC

ŞEYTANİ PALA 70 LV SURA KILICI

ZEHİR KILICI 75 LVL SAVAŞÇI KILICI

75 LVL ÇAN

YARI İNSANCIL KILICI 70 LVL SAVAŞÇI KILIÇ


65 LVL NİNJA YAYI (SARI EJDERHA YAYI)

ASLAN KILICI(75 LVL SURA KILICI)


AZAP KILICI (70 LVL KILIC)

MAVİ EJDERHA YAYI 70 LVL NİNJA YAYI

SİYAH RÜZGAR TAKIMI 66 LV NİNJA ZIRHI

66 LVL ÇELİK PLAKA ZIRH SAVAŞÇI ZIRHI


KUTSAL SERT YAY 65 LVL YAY

65 LVL SAVAŞÇI ZIRHI
Metin2 Önemli Canavarlar

Metin2 de değeri büyük bir çok canavar vardır bunlardan bazıları vahşi uzman
bin savaşçı-ejderha-kraliçe-kaplumbağa…

VAHŞİ UZMAN: Genelde vadide bulunur 25-32 lvller arasındaki karakterler tarafından kesildiğinde dolunay düşer.

Bin Savaşçı : 77 lvl canavardır.Dağdan ışınlanılan bir yerdir.Bulmak çok zordur.Yok edicilerle beraber gezer.Kesilince içinden 66 lvl zırhlar düşer.

Metin2 Ülke Savaşları

Metin2 de en başta dediğim gibi 3 tür ülke vardır mavi-kırmızı-sarı bayraklı ülke
Bu ülkelerde en yüksek lvlin bulunduğu loncanın diğer ülkeye baskın vermesidir.Toplu halde gidip oradaki kişilerle savaşırlar.Tabi mahalle maçı gibi kendi aralarında geçer.Resmi değildir.LONCA : Lonca bir başkanın kurması ile gruplaşarak diğer loncalarla savaş yaparak ön sıralara geçmektir.LONCA kurmak için en az 40 seviye gerekir.

Metin2 Kule

Metin 2 de önemli canavarlar arasında bir de Azrail yer alır Azrail vadinin ortasındaki tapınak’ın içinde yer alır.İçinde yüksek lvl canavarlar bulunur.Tam 10 katlıdır.Ancak bir üst seviyeye geçmek çok zordur.Ben size bunların hepsini tek tek yazacağım :
1. kattan 2.kata geçmek : Orada bulunulan 50 lvllik metini kesmek gerekir.
2. kattan 3. kata geçmek : O kattaki bütün canavarları keserek çıkarsınız.
3. kattan 4. kata geçmek : O kattaki bütün canavarları keserek çıkarsınız.
4. kattan 5. kata geçmek : O kattaki bütün metin leri keserek çıkarsınız.
5. kattan 6. kata geçmek : O kattaki bütün metinleri kesip patronu kesip düşen kutudan çıkan mühürler ile mühür kilitlerini açın ve diğer kata çıkın.
6. . kattan 7. kata geçmek : bütün canavarları ve metin taşlarını kesin ve geçin
7. 8. 9. ve 10. kata kadar çıkmak yine aynıdır.Ancak son kata gelince Azrail ile karşılaşırsınız.Onu kesince içinden Azrail Kutusu düşer ve içinden ne çıkacağı bilinmez.Eğer düşer düşmez açarsanız 80 lvl itemler düşebilir.Ama kuleden çıkıp daha sonra açarsanız içinden en fazla 40 lvl itemler çıkar ve herkesin emekleri boşa gider.Ayrıca 5. katta demirci vardır.Bu demircinin diğerlerinkinden farkı +4 ve üstüne basarken ek item istemez.Ve yakmama ihtimali Çok yüksektir.Genelde basar.


Metin2 Evlilik

Metin 2 de evlilikte vardır.Bunun için en az 25 lvl olmak gerekir.Ve evleneceğimiz kişinin bizden en fazla 15 lvl fazla yada 15 lvl az olması gerekir.Aksi taktirde evlenilemez.Evlenmek için 2 tarafında nişan yüzüğü olması gerekir.Bunu satın alabilir yada yaşlı kadının verdiği görevi yaparak ödül olarak alabilirsiniz.Evlendikten sonra o yüzük kaybolur yerine başka bir yüzük gelir.Bu yüzüğe 2 kere tıklanınca eşinizin yanına bedava olarak ışınlanırsınız.Bunun çok faydası vardır.Vadi vb. ışınlanınca 1 taraf ışınlanır diğer taraf bedavaya gider buda tasarruf olarak size yansır.Bir diğer faydasıda aşk puanıdır.%50 ile başlar her gün %1 artar %100 oluncada eşinizin 1 skili sizin sizinki eşinizin olur.Ayrıca kasılırken grup kurmaya gerek yoktur her zaman expler paylaşılır.İsterseniz boşanırsınız.

--___________METİN2 OYUNUN AÇIKLARI VE GMLER_____________--

Oyunda bir çok açık vardır bunlardan bazıları bize yararlı bazıları ise zararlıdır.Bunları size anlatacağım.
YARARLI OLANLAR : Oyunda + basmak çok kolaydır.Çünkü Bir açığı vardır o da şu ;
+ Basacağınız zaman ilk önce eşyayı yere sürükleyip bırakın fakat evet yada hayır demeyin.O orada dursun.Sonra aynı eşyayı demircinin üzerine götürüp basmak için evet deyin ve sonra eşya yanarsa yere atmak için tıkladığınız pencereye evet deyip hemen alın.Eşyanız yanmaz fakat paranız gider.Ama + basarsa hayır deyin ve yine eşyanız + basılı olarak sizde kalsın.Bunu +9a kadar dikkatlice yapın .
Diğer bir açık ise Gelinlik veya smokin giyerek atın üstüne çıkamayız.Fakat oyunun açıklarından dolayı bazen giyebiliriz.Böylece herkes etrafınıza gelir J.

ZARARLI AÇIKLAR : Oyunda bazen 2 metin taşı yan yana düşer ama bu olmaması gereken bir şeydir.Ama açıklardan dolayı bazen olur.Eğer keserseniz banlanırsınız(TABİ FARK EDERLERSE ).
OYUNDA 99 LVL OLAN VE OYUNU YÖNETEN GM’LER VARDIR.ONLARIN SONSUZ HAKLARI VARDIR.İŞTE GM RESİMLERİ :


____________İŞTE OYUNUN EN ÜNLÜLERİ________


VE SON OLARAK METİN DE 60 LVLE KADAR OLAN BÜTÜN GÖREVLER:
Seviye 1:
Şehir Bekçisi Görevi:
Tanım: Sizi, sizden Depo'dan iksir almanızı isteyecek olan Bekçi'ye yollar.
Ödül: Yang
Eşya: Rastgele Donatı, Eşya

Seviye 2:
Şehir Bekçisi Görevi:
Tanım: 9 Vahşi Köpek öldür
Ödül: 250 Deneyim
Yang: 1000
Eşya: Kırmızı İksir(S) x 15

Avlanma Görevi:
Seçenekler:
10 Vahşi Köpek avlayın
5 Kurt avlayın

Ödül:
Deneyim: 10%
Eşya: Seviye1 Zırh+0

Seviye 3:
Şehir Bekçisi Görevi:
Tanım: Depoya gidip ve ona Zırhçı olan babası için bir kitap almasına yardım et.
Ödül: 450 deneyim
Yang: 5000
Eşya: Mavi İksir(S) x 20


Avlanma Görevi: Vahşi Köpek x 20/Kurt x 10
Ödül: 10% Deneyim
Eşya: Seviye1 Migfer+0

Seviye 4:
Avlanma Görevi:
Seçenekler:
15 Kurt avla
5 Alfa Kurt avla

Seviye 5:
Şehirde ögretmenlerin yanına git ve yetenek yolunu seç.
Avlanma Görevi: Alfa Kurt x 10/Mavi Kurt x 10
Ödül: 10% Deneyim
Eşya: Rastgele

Seviye 6:
Şehir Bekçisi Görevi:
Tanım: Demirci'ye git ve depo bekçisinden domuz burnunu almasına yardım et.
Ödül: 1300 deneyim
Yang: 2000
Eşya: Kurt Postu+

Depo Görevi:
Tanım: Yonah'dan boş bir şişe almasına yardım et, ondan sonra, Yaban Domuz'dan şeftali tohumu alın.
Ödül: 1500 deneyim
Yang: 1000

Avlanma Görevi: Mavi Kurt x 10/Yaban Domuz x 10
Ödül: 10% deneyim
Eşya: Rastgele

Seviye 7:
Demirci Görevi:
Tanım: Balıkçı'ya bir balık avlama oltası getirmeni isteyecektir.
Yang: 5000

Depo Görevi:
Tanım: Babası, Zırhçı'nın ne yemek istedigini bulmalısın.
Ödül: 1000 deneyim
Yang: 1500

Avlanma Görevi: Yaban Domuz x 10/Alfa Mavi Kurt x 5
Ödül: 10% deneyim
Eşya: Rastgele

Seviye 8:
Avlanma Görevi: Yaban Domuz x 20/Alfa Mavi Kurt x 10
Ödül: 10% deneyim
Eşya: Rastgele

Baek-Go görevi:
Tanım: İlaç yapmak için Mavi Kurttan karaciger al.
Ödül: 3000 deneyim
Yang: 5000
Eşya: Kurt Postu

Seviye 9:
Şehir Bekçisi Görevi:
Tanım: Temel e itimi TAMAMLAMIŞ bulunuyorsun.
Ödül: 5000 deneyim
Yang: 2000

Demirci Görevi:
Tanım: Harita 2'de bulunan şehirdeki Deokbae adlı arkadaşına bir mektup götür.
Ödül: 4000 deneyim
Yang: 3000

Seviye 10:
Kaptan Görevi:
Tanım: Harita 2'de bulunan şehirdeki Yu-Hwan ile casusluk etmek amacıyla konuş.
Ödüld: 5000 deneyim
Yang: 2000

Aranyo Görevi:
Tanım: Kocası Soon'u bul.
Ödül: 7000 deneyim
Yang: 10000

Soon Görevi:
Tanım: Hangi pervanelerin en iyi olduklarını bulması için ona yardım et. Uriel'i gör.
Ödül: 6000 deneyim
Yang: 2000

Avlanma Görevi: Alfa Mavi Kurt x 20/Kırmızı Yaban Domuzu x 10
Ödül: 10% deneyim
Eşya: Rastgele

Seviye 11:
Zırhçı Görevi:
Tanım: Zırh emrini alması için ona yardım et. Demirci'ye git.
Ödül: 26000 deneyim
Yang: 15000
Eşya: Domuz Burnu, Zırh Seviye 18+3

Avlanma Görevi: Kırmızı Yaban Domuzu x 10/Ayı x 5
Ödül: 10% deneyim
Eşya: Rastgele

Seviye 12:
Kaptan Görevi:
Tanım: 10 Alfa Gri Kurt öldür
Ödül: 10000 deneyim
Yang: 3500

Octavio Görevi:
Tanım: Yemek Kitabını bul. Soon'a git.
Şimdi, bagırsak elde edene kadar Gri Kurt öldür.
Ödül: 12000
Yang: 5000
Eşya: Kurt Pençesi

Avlanma Görevi: Ayı x 15/Gri Kurt x 10
Ödül: 10% deneyim
Eşya: Rastgele

Seviye 13:
Yaşlı Kadın Görevi:
Tanım: Kadın üşüyor. Kürk mantosunu bul, Gri Kurt öldür.
Eşya: Rastgele Zırh

Seviye 14:
Kaptan Görevi:
Adı: Savaş Metin'ini yok et.
Tanım: Bir "Savaş Metin'i" yok et (seviye 15 seviye 5)
Tiyo: Rastgele yerlerde çok sayıda bulunurlar. Bir tane bulana kadar etrafta sadece dolaş.

Ödül: deneyim: 20,000
Yang: 10,000
Eşya: Rastgele Taş

Avlanma Görevi:

Seviye 15:
Kaptan Görevi:
Adı: Yuhwan'ı bul.
Tanım: Eşya'yı Yuhwan'a götür.
Tiyo: Yuhwan ikinci köyde

Ödül:
Deneyim: 20,000
Yang: 10,000

Ah-Yu'nun Görevi:
Adı: Silah Satıcısı'na git
Tanım: Silah Satıcısı'nı bul.
Tiyo: Onu çok kolay bulacaksın.
Yardım: Onunla bir süre konuştuktan sonra, sana Octavio'nun yanına gidip, Octavio'yla konuşmanı söyleyecek.
O sana ikinci köyden Yu-Rang'ın yanına gidip, onunla konuşmanı söyleyecek.
Onunla konuştuktan sonra, sana bir pirinç keki verilecek, görevini tamamlamak için o keki Ah-Yu'ya götür.


Ödül:
Deneyim: 26,000
Yang: 10,000

Avlanma Görevi:
Seçenekler:
20 tane Boz Ayı avla.
10 Alfa Gri Kurt avla.

Ödül: 10% deneyim

Seviye 16:
Kaptan'ın görevi:
Adı: Casusu yakala 1
Tanım: Beyaz Yemin Casusu hakkında bilgi topla.
Tiyo: Sadece alelade Beyaz Yemin casuslarını öldür, Put olanları öldürme.
Yardım: Yardım edebilecegim tek nokta: Beyaz Yemin'i ihtiyacın olan eşyayı düşürene kadar öldür.

Ödül:
Deneyim: 40,000
Yang: 5,000

Demirci'nin Görevi:
Adı: Altın Baltayı Bul
Tanım: Demirci'nin Deokbae için yaptıgı baltayı bul
Tiyo: Yine sadece alelade Yemin'ler, Put'lar degil.
Yardım: Size gereken eşyayı düşürene kadar Beyan Yemin'i öldür

Ödül:
Deneyim: 36,000
Yang: 10,000
Eşya: Süs Eşyası

Avlanma Görevi:
Seçenekler:
15 Alfa Gri Kurt avla
5 Kaplan avla

Ödül:
deneyim: 10%

Seviye 17:
Avlanma Görevi:
Seçenekler:
20 Afa Gri Kurt avla
10 Kaplan avla

Ödül:
deneyim: 10%

Seviye 18:
Depo Görevi:
Adı: Saç Tokasını bul
Tiyo: Beyaz Yemin Okçularını bu görevi kolaylaştırmak için öldür.
Yardım: Depo'da önce size Demirci ile görüşmeniz söylenecek (Demirci hemen onun yanında). Ondan sonra Silah atıcısı ile konuşman söylenecek (Silah Satıcısı yürüyerek çok kısa sürede ulaşabilecegin bir yerde). Silah Satıcısı sana gidip Beyaz Yemin Okçuları öldürmeni söyleyecek. Okçuları Saç Tokasını düşürene kadar öldür ve görevi tamamlamak için depo'ya geri gön.

Ödül:
Deneyim: 60,000
Yang: 10,000
Eşya: Binicilik Bileti

Avlanma Görevi:
Seçenekler:
20 Kaplan avla
10 Siyah Ayı avla

Ödül:
Deneyim: 10%

Seviye 19:
Avlanma Görevi:
Seçenekler:
20 Kaplan avla
10 Siyah Ayı avla

Ödül:
Deneyim: 10%


Mirine'nin Görevi:
Adı: Mirines kardeş bul
Tanım: Mirine onun için kardeşini bulmanı istiyor.
Yardım:
Adım1: Diger köye git ve Yuhwan ile konuş
Adım2: Etrafta dolaş ve Yang-Shin ile konuş
Adım3: Geri git ve Mirine'e haberleri ilet

Ödül:
Deneyim: 122,000
Yang: 5,000

Seviye 20:
Avlanma Görevi:
Seçenekler:
20 Siyah Ayı avla
15 Beyaz Yemin Okçu avla

Ödül:
Deneyim: 10%

Beki Görevi:
Adı: Mi-Jung'i öldür
Tanım: Beyan Yemin'den Mi-jung'i öldürmek zorundasın
Tiyo: Keyifsiz Mi-Jung öldürme
Yardım: Sadece bir Mi-Jung öldür

Ödül:
Deneyim: 122,000
Yang: 20,000
Eşya: Gümüş Bilezik

Seviye 21
Silah Satıcısı Görevi:
Tanım: Onun yeni silahı için Keten ve Demir Filizi topla.
Ödül: Deneyim
Eşya: Seviye 20+3 Geniş Kılıç / genelde extra etkiler

Avlanma Görevi: Beyaz Yemin x 10/Beyaz Kaplan x 10
Ödül: 2~10% deneyim
Yang: 40000
Eşya: Seviye 21 karakter sınıfına ba lı olarak silah

Seviye 22:
Avlanma Görevi: Beyaz Kaplan x 25/Beyaz Yemin Komutanı x 10
Ödül: 2~10% deneyim
Yang: 40000
Eşya: Rastgele

Seviye 23:
Bekçi Görevi:
Tanım : Eun-Jung'i öldür
Ödül: 150,000 deneyim
Yang: 25000
Eşya: Altın Kolye +4

Avlanma Görevi: Beyaz Yemin Komutanı x 20/Siyah Rüzgar Askeri x 40
Ödül: 2~10% Deneyim
Yang: 40000
Eşya: Rastgele

Seviye 24:
Mirinie Görevi:
Tanım: Siyah Rüzgar tayfasından Eski Üniforma bul.
Ödül: Deneyim
Yang: 25000
Eşya: Seviye 25 Kılıç

Avlanma Görevi: Siyah Rüzgar Askeri x 60/Siyah Rüzgar Manyagı x 80
Ödül: 2~10% Ödül
Yang: 40000
Eşya: Rastgele

Seviye 25:
Kaptan Görevi:
Tanım: Süvari hakkında bilgi topla
Ödül: 150,000 Deneyim
Yang: 30000
Eşya: Altın Küpe

Avlanma Görevi: Siyah Rüzgar Piyade x 80/Siyah Rüzgar Jak-To x 20
Ödül: 2~10% Deneyim
Yang: 40000
Eşya: Rastgele

Seviye 25 görevlerine ek:

Yaşlı kadından alınabilecek özel görev:

yaşlı kadın Biologe chaegirab a yolluyor (1.nci köy [898:797])
biyologtan alınan görev : Aç Kahverigi ayılardan 10 adet toe mantarı toplamak.


Seviye 26:
Avlanma Görevi: Vahşi Minyon x 80/Siyah Rüzgar Gu-Ryung x 20
Ödül: 2~10%
Yang: 20000

Seviye 30

Avlanma görevi: Ah-You nun mizraklari

Yabani piyade. Yabani uşak. Yabani okçu. Yabani general keserek
3 tane mizrak bul ah-you ya götür.

Ödül:
300k exp
30k yang


Seviye 33

Avlanma Görevi: 35 x Büyük Fanatik / 30 x Kral Akrep
40.000 Yang
400.000 Deneyim

Özel Görev: Demircinin Yeni silahı için 100 Altın, 100 Abanoz ve 100 Gümüş İşlenmemiş Cevher Getir.
Ödül: 200.000. Tecrübe + 20.000 Yang + Gümüşkılıç +3


Seviye 34

Avlanma Görevi: 40 x Büyük Fanatik / 40 x Kral Akrep
Özel Görev: Demirci'nin yeni zırhı için 100 Abanoz, 100 inci tanesi, 100 Bakır İşlenmemiş Cevher Getir.
Ödül: 200.000 Tecrube + 20.000 Yang + Ruh Zırh Tabakası +3
Özel Görev: Huahn-So'nun Ariyoung için istediği çiçekleri kaplanlardan topla.

40.000 Yang
400.000 Deneyim


Seviye 35

Avlanma Görevi: 40 x Büyük Arahan / 30 x Huysuz Ölümcül Zehirli Örümcek
Ödül: 2-5 Tecrübe + Yang

Özel Görev: DaekBae'nın altın baltasını bul. Yabani Genral'den düşer.
Ödül: Yang ve Tecrübe puanı.

Özel Görev: Uriel'in 1. Sayfasını bulma Görevi.
Ödül: 1.000.000 Tecrübe + 50.000 Yang + Tanrıça'nın gözyaşı.

Seviye 36

Avlanma Görevi: Büyük Elit Arahan x 20 / Yılan Kılıççı x 20

Özel Görev: Mirine'nin Kardeşini bul.

İpucu: Mirine'nin yanına giderken size verilen "Mirine'nin dini kolyesi ile birlikte, Mirine'nin kardeşinin vermiş olduğu Yeşim Taşı Kolye +2'yi de envanterinizde bulundurmanız zorunludur.

Ödül: 6.000.000 Deneyim + 35.000 Yang

Özel Görev: Uriel'in 2. Sayfasını bulma görevi.
Ödül: 1.000.000 Deneyim + 50.000 Yang + 10 adet Beyaz Bayrak
Özel Görev: Soon'un kitabını Tapınakta bul.
Ödül: 20.000 Yang + 850.000 deneyim

Seviye 37

Avlanma Görev: Vahşi Arahan Savaşçısı x 30 / Kırmızı Zehirli Örümcek x 20
Özek Görev: Yu Rang için Çanlı Örümceği bul. İpucu: Hangi örümcek diye sormayın, tüm örümcekleri sırayla öldürün.
Ödül: 30.000 Yang + 700.000 Tecrübe

Seviye 38

Avlanma Görevi: Vahşi Arahan Reisi x 40 / Pençe Örümceği x 20
Ödül: 40.000 Yang + 2.5 % Tecrübe.

Seviye 39

Avlanma Görevi:

Avlanma Görevi: Büyük İşkenceci x 20 / Asker Örümcek x 40
Ödül: Yang + 2.5 % Tecrübe.
Özel Görev: Yu Rang için örümceklernden yaş pastayı al.
İpucu: Görev sürelidir.

Seviye 40

Avlanma Görevi: Büyük Haberci x 40 / Güçlü Çöl Haydutu x 20
Ödül: 20.000 Yang + % 3 Tecrübe
Özel Görev: Uriel'in 3. Sayfa Görevi.
Ödül: 2.000.000 Tecrübe puanı + 50.000 Yang + Hayat Tableti
Özel Görev: Yüzbaşının Görevi. Siyah Rüzgar Generalleri Jak-To, To,Su ve Gu Ryung'u öldür.
Ödül: 1.000.000 Tecrübe + 1 adet Lisan Yüzüğü
Özel Görev: Uriel'in 4. Sayfa Görevi
Ödül: 2.000.000 Tecrübe Puanı + 50.000 Yang + Cazibe İksiri

Seviye 41

Avlanma Görevi: Güçlü Maymun Savaşçı x 20 / Kızgın Zombi x 40
Özel Görev: Seyyar Satıcısı'nın İsteği: 100 adet Ungyyis Azı Dişi + İplik + Mücevher

Seviye 42

Avlanma görevi: 30 Kızgın Hastalıklı Köpek / 30 Güçlü Maymun Savaşçı
Ödül:%2-5 exp, kazanç

Özel görev: Nakajimayı bul, Acimasiz Yüzbaşıyı öldür.

Seviye 43

Avlanma Görevi: 40 Kızgın Hastalıklı köpek / 35 Zehirli Yavru Örümcek

Ödül: 2-5%EXP, Kazanç

Seviye 44

Avlanma görevi: 40 Kızgın Hastalıklı Adam / 40 Zehirli Yavru Örümcek
Ödül: %2-5 exp kazanç.

Özel görev: Define haritasini bul - Tigris/Scorfa/Bera ve Lykos'u öldür.
Ödül: Kazanç : 1,400,000 exp 25,000 yang + Hayalet Maske Başlık

Seviye 45

Avlanma görevi: 50 Elit Mistik Fanatik %2-5 exp,kazanç

Özel Görev: Morton'un hazinesi; Taş Maymun öldür Altin Baltayı al-1,500,000 exp, hırsızın eldiveni-35,000 yang

Seviye 46

Avlanma görevi: 30 Elit Mistik Arahan/30 Güçlü Maymun General öldür %2-5 exp kazanç.

Özel Görev: Ejderha gücü eğitmenine git ölülerin ruhunu huzura kavuşturmak için karanlık tapınaktan mistik atki ve kitabı bul Kazanç;
1,700,000 exp ve 3 Elmas

Seviye 47

Avlanma Görevi: 35 Kızgın Hastalıklı Adam/30 Güçlü Taş Maymunu %2-5 exp, kazanç... 4.sayfa-acimasiz yüzbaşıyı öldür
5. sayfa.zindandaki taşa dokunulacak 1,700,000 exp,30,000 yang

Seviye 48

Avlanma görevi:40 hastalıklı kıliççi/35 güçlü taş maymun %2-5 exp,kazanç

Özel görev: Hain Balso'nun ilacini bul (hastalıklı adam kes)-1,900,000 exp,30,00 yang+ 3 kolye


Seviye 49

Avlanma görevi:40 elit mistik savaşçı-zehirli kırmızı örümcek %2-5 exp, kazanç

Özel görev:Octavionun gizli tarifi 100 örümcek gözü topla-2,100,000 exp,20,000 yang


Seviye 50

Avlanma görevi: 40 elit mistik arahan lideri/20 güçlü taş maymun %2-5 exp, kazanç

Özel görev:1. 6.sayfayı ara çöldeki yılanlardan,-3,500,000 exp+cesaret pelerini

2.Yüzbaşı'na git Şifreyi çöz.

3. 7.Sayfa.Gizemli tapınagin sirrini ara-elit mistik fanatik öldür-4,000,000 exp+100,000 yang kazanç

4. 8.Sayfa.Çöldeki taşa dokun(örümcek zindanı)-4,500,000 exp+112,500 yang

5. Eski lanetli tılsımı ara (Örümcek zindanı. Büyük pençe orumcegi) Kazanç:5,000,000

6. Kagıtlı kutudan sayfayı al.(Sohan Dagı) Kazanç:5,500,000 exp

7. Büyük pençe örümceginden sayfayi bul.(Örümcek zindanı) Kazanç: 6,000,000 exp+150,000yang

8. Karanlığın çocuğu bul 6,500,000 exp, yasam tableti

50lvl
-av görevi: Vahşi Arahan ReisiX40 Ödül:60.000 yang + 2-5% tecrübe
-9.sayfa görevi: Sirli kitabın sayfası: heybeti Zehirli örümcekten kitabın sembolunu al. (örümcek zidanındaki agresif pençe örümcekleri kes) ödül:5.000.000 Tecrübe + 125.000 yang + bilge kralin sembolü
-10. sayfa görevi:Buz çölündeki sembol: Ödül: 5.500.000 Tecrübe + 137.500yang +bilge imparatorun eldiveni
-11. sayfa görevi: Sirli ktiabin safyası: Küçük zehirli örümcek i yakala () ödül: 6.000.000 Tecrübe + 150.000yang +ejderha madalyası
-Yüzbaşı: şifreyi çöz (şifre: DÜSMANLAR UFUKTA GÖZÜKTÜ.) ödül: 1.300.000 tecrübe

51 lvl
-Yonah: Seladon porseleninin sırrı:Ödül: 2.500.000 tecrübe + 35.000 yang + yeşimtaşı ayakkabı+3


52 lvl
-Av görevi: Zehirli pence örümcekX50 / Kızgın Hastalıklı KılıçX50 Ödül:
Zehirli penlçeyi seçtim. Örümcek zindanında bolca var. hemen gişişteki agresif olanı boşverin ileride üçerli gurup halinde var kolay yaparsınız.

53 lvl
-Çömlekçi Yonah görevi : caledon porseleni: 1 adet kristal cevvheri, çöl kumu ve maymun kanı isteniyor. Çöl kumu çöl haydutundan, maymun kanı güçlü altın maymundan temin ediliyor. Ayrıntılı açıklamayı bununla ilgili konuda yapmıştım. Ödül: 3.000.000 Tecrübe + 30.000 yang
-Av Görevi : 50 adet zehrli pençe örümcek / Hastalıklı kılıç savaşçıX50. Örümcekler 52 leveldeki av görevindekinin aynısı. Ödül: 2-5% tecrübe + 40.000 yang

54 lvl
-av görevi: vahşi işkenceci 40 / şeytan askeri 30 ödül: 60.000 yang + 2-5% Tecrübe

55 lvl
-Av: Vahşi haberciX40 / Ağaç Kurbağası AskeriX35
ödül: 60.000 Yang + 2-5% Tecrübe

-12.sayfa görevi: Chunjo İmp daki anıtı bul. İpucu: Vadiden sari ülkeye geçin
Ödül:6.500.000 Tecrübe+ 162,500 yang

-13.sayfa görevi: Kabahatli (gulyabani kes)
Karanlık tapinak: Şeytan kulesi arkasindaki anıta tıkla ve uriele dön
ödül: 7.000.000 Tecrübe + 175.000 yang + Önder kitabı (gurup kasmasında %30 daha fazla ex

-Balso: İlaç görevi: Zor maymun zindanından bitki geltir
ödül: 4.000.000 Tecrübe +30.000 yang

56 lvl
av görevi: şeytan asker X 30 / ......................... ödüll: 1-4% Tecrübe + yang
yüzbaşı: 5000 ok ucu getir ödül:

57 lvl
av görevi: Kızgın hastalıklı mızrakX60 / şeytan okçusuX40 ödül: 1-4% Tecrübe + 200.000 yang
Depocu: Kurbağa bacağı çorbası görevi. Ödül: 50.000yang + 5.000.000 Tecrübe

58 lvl
av: kızgın hastalıklı okçu 45 / gulyabani 40 ödül:150 000 yang + 1-4 % tecrübe
yüzbaşı: casusla buluşma ödül: 50.000 yang + 5.500.000 tecrübe

59 lvl
Av görevi: kızgın hstalıklı kılıç X 50 / gulyabnai X 45 ödül: 80.000 yang + 1-4% tecrübe
Taurean: Bingsu hakkında. Octaviya 50 buz parçası getir. (büyülü buz kesin) ödül: 70.000 yang + 6.000.000 Tecrübe + Savaşçı kağıdı

60lvl
av: kızgın hastalıklı lider 45 / şeytan mızrakçısı 40 ödül:150 000 yang + 1-4 tecrübe
sooon: Gizli tapınak: tapınak atkısı, tapınak öğretisi, tapınak tercüesini getir.
İpucu: tapinaktaki son odada içlerinde mistik nişancı olan grubu kesin.
ödül:7.000.000 Tecrübe + Liderin kitabı (iki saaatlik) + 70.000 yang.
Support
20-03-2014, Saat: 09:44 PM
#2
Çevrimdışı
Başlıkları renkli yapsaydın daha iyi olabilirdi. Mutlu
ѕкуηαѕн

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x91
buca escort cialis fiyat viagra fiyatı

Forumdervis

Türkiyenin en güncel forum sitesi

Task